Ірпінь:  0637631515 0977631515 0459761725
Київ:   0689405656

  • Russian
  • Ukrainian

Час роботи:
щоденно з 09.00 до 20.00

Про нас

 

Наша стоматологія в Ірпені вже більше десяти років успішно працює на ринку стоматологічних послуг. Це дає нам право сміливо заявити, що діяльність нашої клініки перевірена часом. Про що свідчить велика кількість задоволених клієнтів, які звертаються до нас.

Ми проводимо прийом пацієнтів не тільки в Ірпені, у нас також є стоматологія в Києві, тому в залежності, від того, де ви знаходитесь, ви зможете вибрати клініку, щоб полікувати зуби або провести іншу процедуру, яка більше підходить вам за місцерозташуванням.

 

 

Доброзичливий персонал клініки, адміністратори та асистенти, незалежно від того, це стоматологія в Ірпені чи в Києві, завжди намагаються створити для наших пацієнтів приємну і спокійну атмосферу. Все це, а також сучасний і затишний інтер’єр клініки допоможуть вам забути всі стереотипи, що стосуються стоматологічних процедур.

Такі моменти є важливим чинником, оскільки для багатьох процедура лікування зубів викликає далеко не найприємніші асоціації, а часом навіть страхи. Тому ми докладаємо всіх зусиль для створення максимально комфортних умов для наших пацієнтів.

.

 

Стоматологія в Ірпіні та в Києві надає широкий спектр стоматологічних послуг. У будь-який з наших клінік ви зможете пройти комплексне лікування по таким стоматологічним спеціальностям, як: терапевтична стоматологія, хірургічна стоматологія, ортопедична стоматологія, ортодонтія, пародонтологія, гігієна, імплантологія.

Кращі технології лікування та протезування зубів, надійна якість стоматологічних послуг, висока ефективність лікування — все це і не тільки, ви зможете отримати, звернувшись до фахівців наших клінік.

 

 

У нашій клініці прийом ведуть тільки висококласні фахівці. Роки успішної лікарської практики, регулярне підвищення кваліфікації та вдосконалення своїх навичок, по праву робить їх справжніми професіоналами і знавцями своєї справи.

Наші лікарі зроблять все можливе, щоб ви відчували себе максимально впевнено і комфортно, користуючись послугами нашої клініки. Детально цікавлячись усіма вашими побажаннями, вони завжди намагаються знайти індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

404

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.